Önerőből a hajléktalanokért

2016. június 02., címkék: hajléktalan ellátás, reformátusok lapja, idősgondozás, baja, bánné kiss erzsébet, Cédrus Református Egyesített Szociális Intézmény

Népkonyhát és nappali melegedőt épített a református egyház saját forrásból Baján. A nyolcvanmillió forintnyi fejlesztés kapcsán a Cédrus Református Egyesített Szociális Intézmény vezetőjét, Bánné Kiss Erzsébetet kérdeztük. Szerinte a régi épület már méltatlan volt a feladat ellátásához, ezért döntöttek az építkezés mellett. Felújították a Cédrus tanyáját is, ahol két hajléktalan férfi kap otthont és munkát is.